Maggie SmithI

Margaret Natalie Smith

8,8
53 546 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maggie Smith

Wszechstronna aktorka. Miałąm okazję zobaczyc ją tylko w 3 filmach - Harry, Tajemniczy Ogród i Wszystko zostaje w rodzinie. Oglądając niektóre gwiazdy patrzę na film i mam wrażenie, że to znowu ta sama osoba co w poprzednim filmie. A pani Maggie gra zupełnie odmiennie, jest naprawdę dobrą aktorką!
Boska rola we Wszystko zostaje w rodzinie, wystawiam jej 9/10.

ladyanna_filmweb

polecam zobaczyć więcej filmów z Maggie.... zobacz te role a bardziej poważnych rolach, Oscarowe role, i całą reszte nagradzanych....

ladyanna_filmweb

ona jest świetna w każdej roli

Anda00

Mało znana w sumie a bardzo dobra. Tak często jest ;/

ladyanna_filmweb

Wiekszosc z nas nie moze jje obiektywnie ocenic, poniewaz wiekszosc filmow w ktorych grala jest juz bardzo stara i ciezko je obejrzec. Wszyscy oceniaja ja na podstawie Harrego Pottera, ale przeciez ona calkiem pokazny dorobek ról, w ktorych nie bedzie jej nam dane obejzrec

guga_buzka

zobaczyłem z Maggie 34 filmy więc połowa jest dostępna, a jeśli chodzi o starsze filmy można było by się sprężyc jako fani Maggie i poprosić kogoś o przetłumaczenie napisów.
Z naciskiem na filmy takie jak : Pełnia Życia Panny Brodie, Samotna Pasja Judith Hearne, Sutia Kalifornijska, Herbatka z Mussolinim cz Otello. Są to jej najlepsze role, a niestety nieliczni je widzieli.

Dużo czytałem i rola Maggie w Pasji Judith Hearne jest ponoć jedną z najlepszych kobiecych kreacji w historii więc wypadało by ją zobaczyć....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones