Maggie SmithI

Margaret Natalie Smith

8,8
53 521 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maggie Smith

Trzymajmy kciuki za tą świetną aktorkę!!!

butryk_2

podpisuję się pod tym :)
musi być dobrze :):)

Maggie kochamy cię!!!

butryk_2

Maggie, dasz radę! Biedaczka :( Ta choroba jest nie do opisania straszna... Wierzę w nią głęboko! Musi sobie poradzic :)

Mia_Wallace

No nowotwór został usuniety, teraz chodzi na chemioterapie, oby żadnych powikłań nie było i wszystko będzie w porzadku :D

butryk_2

skąd ty to wiesz????????????? masz moze jakis link???????????

Juliette_2

Na onecie napisali co przyjaciółka pani Maggie powiedziała "- Maggie podchodzi do choroby z właściwą sobie odwagą i dyskrecją - mówi przyjaciółka gwiazdy. - Lekarze usunęli nowotwór i rozpoczęli chemioterapię. Jej rokowania są bardzo dobre i Maggie nie chce robić wokół swojej choroby niepotrzebnego zamieszania."

butryk_2

Też współczuję bo to genialna aktorka.
Szkoda ze teraz dopiero jej miejsce w TOP100 pnie się ku górze , wcześniej jak była zdrowa wylądowała gdzieś na 270 miejscu :]

Darken

Niestety taka jest ludzka natura - kiedy człowiek jest chory lub walczy ze śmiercią to nagle przypominają sobie o nim i 10 sypią się jak z nieba:(

Pride

Ja jej dawałam 10 juz za "Zakonnicę w przebraniu" i "Gosford Park", a wtedy nikt nie wiedział o jej kłopotach ze zdrowiem. Niemniej trzymałam kciuki i bede trzymać nadal, bo wielcy zawsze odchodzą za wcześnie i "Nie we własciwym czasie"

lilo_10

Ja w nią wierzę jest na prawdę świetną aktorką ! A 10 dałam zanim dowiedziałam się że ma raka. Zresztą jeśli ty nie uważasz że zasługuje na 10 to jej nie dawaj a głosy innych pozostaw ich ocenie !

użytkownik usunięty
dominika1092

Najpierw niech skończy z paleniem bo skończy jak Patrick Swayze .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones