Maggie SmithI

Margaret Natalie Smith

8,8
53 521 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maggie Smith

To moja ukochana akorka.Ubostwiam ją , uważam ze jest genialna.kocham jej wszystkie filmy.Bardzo chciałabym obejrzeć Otello i Pełnie zycia panny Brodie.Moje ulubione jej filmy to Mój dom w Umbrii, Lawendowe wzgórze , boskie sekrety siostrzanego stowarzyszenia Ya-Ya i wiele wiele innych.Uważam ze ona jest genialna.Proszę wypowiadajcie sie o niej.

Juliette_2

No to muszę Cię zmartwić, bo będziesz miała problem ze znalezieniem Otella i Pełni życia panny Brodie :( . Ja szukam i szukam i znaleźć nie mogę :/ a też bym bardzo chciała zobaczyć ;) jakbyś coś znalazła to proszę powiedz mi ok ?? Mojego domu w umbrii też nie ogladałam ale to jest chyba łatwiejsze do znalezienia :] Póki co proponuję zobaczyć Suite kalifornijską - genialne !!
miłego dnia :]

zytka

Suite Kalifornijska ogladałam dużo razy bo mam to na na DVD ;P Rownież uważam że jest genialne i w końcu dostała za to oscara czyż nie?Wiem że Pełnia zycia panny Brodie jest na amerykańskiej stronie www.amazon.com ale to bedzie dość duzo kosztowało i po drugie nie ma polskich napisów ale sa chyba angielskie no nie wiem może zamówie jak bede miała przypływ gotówki ale jak cos zobaczysz ty rłównież to mnie poinformuj oki?? Papa na razie nie bedzie mnie na filmweb 2 tygodnie bo jade na kolonie papa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones