Maggie SmithI

Margaret Natalie Smith

8,8
53 521 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maggie Smith

Jest moją ulubioną aktorką. Niezapomniana Matka Przełożona z "Zakonnicy w przebraniu" i pani Minevra McGonagall z "Harry'ego Pottera". 10/10 i to wielkie 10/10.

Vifdor

masz w 100% rację ale powiem tak z tych rół ta wielka dama nei zasłyneła i te role powinno sie pod koniec wymieniać.Nie za te filmy otrzymała sowje wielkie Nagrody 2 oscary 2 nagordy BAFTA i 2 Złote globy

pozdoro dla fana

gazdus_2

Wiem, wiem, ale te filmy to z mojej osobistej sympatii do tych dwóch serii filmów :) Teraz jeszcze na dodatek rola we "WSZYSTKO ZOSTAJE W RODZINIE"!!! Ona jest po prostu genialna.

Vifdor

Właśnie oglądnałem "Wszystko zostaje w rodzinie" no niesamowita takiej roli jeszcze nie miała zagrała w czarnej komedii. I dalej pokazuje swoja klase filmik jest bardzo przyjemny i jak to z angielskim humorem jest w tym wypadku można naprawdę sie pośmiać właściwie jej postać jest najważniejsza w filmie.:]:]:]
Ostania tesh oglądnałem z 1985 roku z nią "Pokój z widokiem" zagrała stara panne , która jest troszezakłopotana w kazdej sytuacji.
Boska jest ta kobieta:];];]

gazdus_2

A mnie ostatnio wpadła w ręce "Suita Kalifornijska" - i to jest dopiero coś :) Fakt, uwielbiam wszystkie filmy z jej udziałem- mało istotne o czym :P ale ten jest naprawdę imponujący :] Tylko jak isę tak dobrze zastanwoić to niektórych pozycji, po prostu nie da się zdobyć :/ I co teraz?? Widzieliście może "śmierć na Nilu" albo " Zabitego na śmierć" ??a to tylko część z tych, których nigdzie nie znalzłam:/
pozdrawiam cieplutko :*

zytka

W Zabitym na śmierć był genialna.

zytka

Ja mam Zabity na smierć kupiłam w merlinie za 29 zł.Ael zupełnie nie wiemgdzie zdobyć Othello lub pełnia zycia pany Brodie.

Juliette_2

Brodie też nigdzie nie widziałam ,ale Otello jest do kupienia na eBay'u dowiozą ci z Anglii tylko to kosztuje jakieś 130 złoty :/ :/ :/
Tak więc wszyscy fani mają zdecydowanie trudne warunki...
miłego dnia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones