Maggie SmithI

Margaret Natalie Smith

8,8
53 447 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maggie Smith

Dlaczego nie ma żadnej kobiety w TOP10 od czasów Marilyn Monroe i Audrey Hepburn żadnej nie kojarze.Na złość tym wszyskim fanom Brano dajemy jej 10!!!!!

Christiane

Fajny pomysł;) na to mogę przystać bo wolę żeby taka aktorka była w pierwszej 10 niż jakieś serialowe straszydła:)

Christiane

Maggie Smith jest naprawdę znakomitą aktorką. Wspaniale poradziała sobie ze swoją postacią w "Gosford Park". Posiada ogromny talent, który umiejętnie pielęgnuje.

katherine_3

Brando nie spadnie drogie panie ale wasza nowa idolka lada moment ;) I tak sie dluugo trzyma, brawo :D

BRYLANT_2

De Niro, Connery, Brando i Hopkins ocenieni na 1 ? ? ? ? lol lepiej zasuwaj dziewczyno w kuchni a nie na FW....

Christiane

Maggie to moja idolka i ja chę ją w top10 buuuu i juz ;p

Christiane

Nie wiem ale chyba zle pamiętasz bo była w TOP10 Charlize Theron, i słusznie, bo należy jej sie to !

A za ta aktorka nie przepadam...

Bella_Mafia

10 ! jedyna kobieta niech sie dzielnie trzyma ! ;)

Caireann

Cóż to za grono feministek? Myślę, że ta Maggie z hary potera nie jest odpowiednią kandydatką na tak wysokie miejsce. Jestem szamanem i mówię, że ona jutro spada a na pierwszym miejscu debiutuje Ingmar Bergman.

Klinar

to nie jest tylko maggie z "hary potera" ona stworzyla wiele swietnych kreacji ! a jak tylko kojarzysz ja z tej roli to raczej nie swiadczy dobrze o tobie :P

Christiane

1 dla tych osób???

Adam Brody
Alfred Hitchcock
Anthony Hopkins
Charlize Theron
Francis Ford Coppola
Gérard Depardieu
Jack Nicholson
Jerzy Stuhr
John Malkovich
Marlon Brando
Michelle Pfeiffer
Robert De Niro
Tommy Lee Jones

Dziewczyno co ty tu robisz... A najśmieszniejsze jest to że "Adwokat Diabła dostał" 10 hehe

Bella_Mafia

I dla :

Audrey Hepburn
Daniel Day-Lewis
Dustin Hoffman
Gérard Depardieu
Humphrey Bogart
Ian McKellen
Ingmar Bergman
Juliette Binoche
Kevin Costner
Meryl Streep
Peter Jackson
Quentin Tarantino
Reese Witherspoon
Ridley Scott
Robert Redford
Scarlett Johansson
Sean Connery
Tim Robbins



Jezu, przeciez te osoby wedlug mnie zasluguja PRZYNAJMNIEJ na 8 ! A wiekszosc ocenilabym na 10 !

Caireann

Masakra co? A ona jeszcze wchodzi na moja strone i komentuje Borysa Szyca mówiąc "Jest obleśny już samo imię Borys zraża.
Ma zakola jak stąd na Majorkę.Ma bardzo brzydką posturę i wydatny brzuch.Ogólnie to daleko mu do Żebrowskiego i tytułu "boski"
pozdrawiam ^^"
Widać koleżanka sie trochę nie zna... Bo ja w swoim poście nie mam ta mysli tylko i wylacznie jego urody ale i talent ( co jak co ale świetny)

Oo ja kilku pominęłam z tych co wypisane bo nie dla wszystkich bym 10 dala :)

Christiane

Przepraszam... Dlaczego tylko kobiety?? Maggie Smith jest najlepszą aktorką ever-lived! I nie tylko wg kobiet. Ja seksistą nie jestem ;]

Christiane

Myślę, ze to nie będzie na złość tylko słuszna ocena jej aktorstwa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones