Maggie SmithI

Margaret Natalie Smith

8,8
53 521 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maggie Smith

jak wyżej, chętnie ją zobaczę w innym filmie niż HP. :)

Azille799

polecam serial Downton Abbey

pawel0xx

dzięki,a może jakiś film? bo na seriale za bardzo nie mam czasu

Azille799

Jeżeli chodzi o filmy ogólnie dostępne to :
-Kwartet

littlewendy

-Hotel Marigold
-Mój dom w Umbrii (przepiękny)
-Laewndowe Wzgórze

Azille799

Pokój z widokiem - wg mnie jej najlepsza rola i pierwsza poważna HBC, więc warto
Gosford Park - sama zdecyduj, ja myślę że dobra
Wszystko zostaje w rodzinie - tylko jeśli lubisz brytyjskie komedie

GF1115

dzięki, po kolei obejrzę wszystkie zaproponowane :P

Azille799

Polecam "Plac Waszyngtona", Maggie Smith jest moim zdaniem świetna w filmach kostiumowych. A z takich bardzo znanych to na przykład "Zakonnica w przebraniu" ;)

Azille799

Myślę, że jednym z lepszych Jej filmów jest "Tajemniczy Ogród", mam sentyment do tego filmu a muzykę do niego pisał Zbigniew Preisner :)

Azille799

a czemu nikt nie wspomniał o Oscarowej roli Maggie i jednej z najlepszych kreacji ever w "Pełnia życia panny Brodie" :D? POLECAM!
oprócz tego role w "Podróże z moją ciotką" "Quartet (2012)"Opowieści Mary" "Mój dom w Umbrii" "David Copperfield" i te mniejsze w "Hotelu Marigold" "Richard III" "Gosford Park" oraz z bardzo młodą Maggie "Z życia VIP'ów" i te komediowe w "Wszystko zostaje w rodzinie" i "Zakonnica w przebraniu"

Reasumując każda rola Maggie jest warta zobaczenia, dążę do tego aby zobaczyć wszystkie ale ciężko zdobyć napisy szczególnie do tych starszych!

Robertul

wow jak dużo :) dzięki wielkie,powoli, powoli i wszystkie obejrzę. Oj moja lista fiimów do obejrzenia ciagle sie wydłuża :)

Azille799

Dorzucam "Memento Mori" i "Prywatne zajęcia".

Azille799

Zabity na smierc (1976) ;)

mai_ka

sory że tutaj pisze ale chciałam żeby ktoś przeczytał:)

Bedzie ktoś nagrywał film http://www.filmweb.pl/film/Samotna+pasja+Judith+Hearne-1987-10589
ja niestety nie mam nagrywarki:/

DziadekZaplutek

oj ja nawet tv nie ogladam bo obecnie mieszkam za granica :)

mai_ka

a wiesz na jakiej stronie mogę to obejrzeć? bo nie mogę znaleźć :/

Azille799

Na zalukaj jest. Wpisz tytul z znakami polskimi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones