Maggie SmithI

Margaret Natalie Smith

8,8
53 403 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maggie Smith

Zauważyłam że sporo hejterów pod każdym mniej znanym filmem z Maggie Smith daje 1
To śmieszne widzieć pod każdym filmem średnią 2,5 no gratulacje że tez chce się wam w każdy film klikać i oceniać na 1 Ja nie lubię np. Paris Hilton ale nie wystawiam jej wszędzie 1
Ludzie ogarnijcie się a właściwie to pewnie gimbusy którzy woleliby jakąś aktoreczkę z Disney na pierwszym miejscu w Top aktorek?
Z Meryl Streep tak źle nie jest bo średnia ok 6,7 w tych mniej znanych filmach Tak samo Angelina Jolie która jest dość charakterystyczna i albo się ja lubi albo nie ma spoko średnią więc nie rozumiem tego:D

DziadekZaplutek

Podzielam to co napisałeś. Dla mnie Dame Maggie Smith jest osobą niesamowicie obdarzoną talentem i na pewno pozostanie legendą kina. Wstyd mi by było ocenić film na 1/10.. Może to dlatego że bardzo szanuję tą osobę.
"Gimbus" pozdrawia.:)

Martyna200502

Ja również się zgadzam. Jest świetną aktorką która zasługuję na większe uznanie. Poza tym świetnie odegrała rolę Profesor McGonagall XD

Chomik10

Ale i również panią Brodie, panią Medlock,siostrę przełożoną w "Zakonnicy w przebraniu", Muriel w Hotelu Marigold i Jean w Kwartecie :)

Martyna200502

Oj tak, siostra przełożona XD

Chomik10

nie zapomnijcie o jej najlepszej roli (jak wile osób twierdzi) w 'Samotnej pasji Judith Hearne', a także o 'Podróżach z moją ciotką', czy 'Miłość i ból i ta cała cholerna reszta' - genialne filmy ;)

lolcia4

no i 'Mój dom w Umbrii', uważam, że świetnie tam zagrała.

lolcia4

nie oglądałam tych filmów dlatego oceniam tylko te które oglądałam

lolcia4

Ah właśnie - od dawna szukam napisów,nigdzie ich nie znalazłam. Wiesz może gdzie mogłabym obejrzeć nawet bez,byle żeby zobaczyć?

Martyna200502

chodzi Ci o 'Mój dom w Umbrii'? napisy pl i film są na gryzoniu :)

lolcia4

Nie,nie :) Chodzi mi o ,,Samotna pasja Judith Hearne" :)

Martyna200502

I jak znaleźć tego "gryzonia"? Wybacz, nie orientuje się :)

Martyna200502

na gryzoniu czyli chomik u ;) poszukaj tam, powinna być wersja z lektorem :)

Martyna200502

Znalazłaś?
wersje z lektorem ma użytkownik dewujek jest pod tytułem Samotna namietność Judith Hearne więc można było nie znaleść:)

A wie ktoś czy są napisy? Bo troche dziwnie że jest lektor a napisów nie:D

DziadekZaplutek

Bardzo długo mnie nie było na tym wątku. Tak,znalazłam. Dziękuję bardzo!:)

DziadekZaplutek

Ta dama jako aktorka jest niesamowita, każdy film czy serial z jej udziałem uwielbiam i nie rozumiem jak można ją hejtować.... Pozdrawiam

DziadekZaplutek

Nie warto przejmować się hejterami, Maggie to cudowna kobieta, wspaniała aktorka, angielska w każdym calu. Osobowość jak dla mnie !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones