PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108691}

Mój dom w Umbrii

My House in Umbria
6,9 484
oceny
6,9 10 1 484
Mój dom w Umbrii
powrót do forum filmu Mój dom w Umbrii

"Romans" z kinem nie od dziś... Pamiętacie Atoma Egoyana "Podróż Felicji"??? Nie podobało mi się wtedy ale byłem jednym z tych nielicznych co najpierw książkę przeczytał (tylko pewne detale były naprawdę miłe dla oka, no i ta zmiana zakończenia... Książka kończyła się w sposób wieloznaczny i symboliczny i w ogóle było wspaniale... nie jakiś tam tani happy end 'dla pokszepienia serc'. Krzepić może komedia romantyczna albo kino akcji, film policyjny, no takie coś co się musi dobrze skonczyć... w pewnym sesnie przynajmniej (no bo jak zły gościu ginie to dla niego nie jest to dobrze, nie?)
Ciekawe czy wydali po polsku to dzieło Trevora???
Trzeba zobaczyć.

Ogami_Itto

pieprzysz 3po3.Film to film a nie koniecznie wierna adaptacja!Jak takiej szukasz to prawie zawsze się zawiedziesz.Kup sobie mentosa.I nie szukaj igły w stogu filmowego siana,choć pachnącego.Ja książek nie czytam i mam święty spokój!Kiedyś była taka wierna ekranizacja książki gdzie nawet narrator nam opowiadał wszystko to co działo się w filmie poza dialogami.Przemyślenia głównej bohaterki na ten przykład.I co zrobiłem z tym "dziełem sztuki..?"Wyłączyłem to..."gówno..!"hahaha!Pozdrawiam fanatyków książek,którzy nabywają"wiedzę",a głupi są bardziej niż byli przedtem...O co mi chodzi>Jako autor wypowiedzi zachowam to dla siebie,

wilkrobert132

Komentujesz moją wypowiedź sprzed... 7 lat. Że tak krótko skomentuję to, co napisałeś o książkach - historia to bzdura mawiał Henry Ford, który nie miał o niej pojęcia :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones